Будинок для людей похилого віку «Турбота Улюблених»

Послуги пансіоната для людей похилого віку "Турбота Улюблених"

Цілодобово
Зараз відкрито

У похилому віці людина стикається з великою кількістю моральних турбот та фізичних обмежень. Вона може відчувати себе безпорадною та не знає що робити, бо не хоче бути тягарем для близьких, але дуже потребує їх допомоги. Ці почуття дуже погано впливають на її стан, а діти можуть відчувати себе винними, бо не мають часу та можливостей забезпечити належний догляд близькій людині.

Чудовим виходом у цій ситуації буде проживання у приватному будинку для літніх людей в Черкасах. Геріатричний центр «Турбота Улюблених» - це заклад Європейського рівня, який забезпечить належний догляд, а персонал оточить пенсіонера увагою та спілкуванням.

Догляд за самостійними пенсіонерами

- Велика кількість пенсіонерів досить міцна, щоб доглядати за собою, але при цьому їм все ж потрібна допомогата увага з боку оточуючих. У будинку для літніх людей «Турбота Улюблених» вони отримують усе необхідне, а їх життя стає більш спокійним, комфортним та щасливим.

Догляд за лежачими хворими

- Якщо людина втрачає здатність самостійно пересуватись, їй потрібна цілодобова професійна допомога. Рідним робити це дуже важко, як фізично, так і морально, до того ж велика кількість людей просто не має відповідних навичок та умов.

В пансіонаті «Турбота Улюблених» для них створені оптимальні умови: спеціальні номери з функціональними ліжками, ортопедичними та протипролежневими матрацами, трапеціями та іншим медичним обладнанням робить їх життя більш приємним. Поряд з хворим постійно знаходиться доглядальниця та медсестри, які забезпечують повноцінний догляд, спілкування та підтримку.

Реабілітація після травм, інфарктів та інсультів

- Відновитись після важкої травми, або захворювання для людини похилого віку – це велике випробування. Вона потребує допомоги професіоналів, якісного догляду та моральної підтримки. У пансіонаті «Турбота Улюблених» вона отримає все необхідне.

Реабілітація під наглядом професіоналів проходить дуже швидко та ефективно. Людина відновлює свої функції настільки, наскільки це можливе за фізичними показниками.

Хоспіс

- Люди похилого віку, які страждають від тяжких захворювань (наприклад, хвороби Альцгеймера), потребують цілодобового нагляду, професійного медичного догляду та опіки. Доглядати за ними вдома вкрай важко та небезпечно, в першу чергу, для них самих. Тому розміщення у пансіонатідля літніх людей в Черкасах буде оптимальним вибором. Професійний досвідчений персонал забезпечить комфортні та гідні умови для проживання таких пенсіонерів.

Послуги пансіоната для людей похилого віку "Турбота Улюблених", фото-1 Послуги пансіоната для людей похилого віку "Турбота Улюблених", фото-2 Послуги пансіоната для людей похилого віку "Турбота Улюблених", фото-3 Послуги пансіоната для людей похилого віку "Турбота Улюблених", фото-4 Послуги пансіоната для людей похилого віку "Турбота Улюблених", фото-5 Послуги пансіоната для людей похилого віку "Турбота Улюблених", фото-6 Послуги пансіоната для людей похилого віку "Турбота Улюблених", фото-7 Послуги пансіоната для людей похилого віку "Турбота Улюблених", фото-8 Послуги пансіоната для людей похилого віку "Турбота Улюблених", фото-9 Послуги пансіоната для людей похилого віку "Турбота Улюблених", фото-10

Що включає догляд у будинку для літніх людей «Турбота Улюблених»?

Моніторинг стану здоров’я щодня

Контроль стану здоров’я – основне завдання персоналу будинку для літніх людей. Усі життєві показники перевіряються щодня. Також працівники допомагають слідкувати за гігієною, харчуванням, прийомом ліків. Всі вміють надавати першу допомогу.

Гігієна приміщень

Кожну кімнату щодня прибирають та декілька разів провітрюють. В усіх приміщеннях є кліматична техніка (кондиціонери, радіатори, теплі підлоги). Це комфортабельні номери, пристосовані для проживання людей похилого віку.

Цікаве дозвілля

Стан кожної людини стає кращим, якщо вона проводить вільний час за цікавими та корисними заняттями. Постояльці можуть користуватись бібліотекою, настільними іграми, телевізором. Є ділянка для садівництва. Також працівники здійснюють прогулянки, організовують заходи для стимуляції фізичної та розумової активності. Постояльці постійно спілкуються один з одним, що є для них дуже важливими та корисним.

Безпека на території

Безпека наших постояльців – основна задача, тому ми приділили чимало уваги організації цього питання. У будинку сучасна протипожежна система, вся територія проглядається камерами відеоспостереження. Також геріатричний центр охороняє приватна охоронна служба.

Залишити заявку на сайті - https://zabota-lyubimykh.com.ua/uk/

Консультація за тел.: +380(98)796-24-11

Чекаємо за адресою: м. Черкаси, вул.Благовісна, 144

Послуги пансіоната для людей похилого віку "Турбота Улюблених", фото-11
Ми в мережі
Файли
Наше відео
Ще відео
Розміщення на мапі міста